Panorama Warszawy
Kredyty
Kredyty
Kredyty
Kredyty

Kredyty

Kredyt na spłatę zaległości w ZUS i US

Jest to kredyt, który polega na spłacie aktualnego zadłużenia w ZUS i US. Podczas prowadzenia działalności czasami pojawia się problem w spłacie bieżących należności. Napraw swój błąd, póki nie jest za późno. Masz szansę rozłożyć swoje płatności na mniejsze regularne raty.

Kredyt dla przedsiębiorców

Kredyt przeznaczony dla klientów prowadzących działalność gospodarczą. Finansuj swój biznes za pomocą najtańszych środków obrotowych na rynku, w którym prowizja oraz część odsetkowa raty jest zaliczana do kosztów uzyskania przychodu. Sam obniżasz swoje koszty kredytu mądrze rozliczając i wybierając wsparcie finansowe. Optymalizuj zobowiązania i inwestuj w swoją firmę.

Kredyty branżowe

Kredyt stworzony bezpośrednio dla specjalistycznych branży. Kredyty branżowe cechują preferencyjne warunki kosztowe w porównaniu do kredytów standardowych.

OPIS Z CMS

Branża budowlana

Budujesz, remontujesz, odnawiasz? Twoi kontrahenci opóźniają się w płatnościach? Zabezpiecz swoją płynność finansową i bądź na bieżąco z własnymi wydatkami. Potrzebujesz środków na materiały oraz opłacenie podwykonawców, nie zwlekaj i czuj się pewnie we własnej branży. Pokaż, że jesteś profesjonalistą.

OPIS Z CMS

Transport

Kredyt przeznaczony specjalnie dla osób zajmujących się branżą transportową, przewozem osób lub towarów, w kraju i poza nim. Będziesz znacznie bezpieczniejszy, gdy wiesz, że możesz podeprzeć się poduszką finansową, nawet gdy nie masz wpływu na chwilowy przestój w płatnościach kontrahentów.

OPIS Z CMS

Handel

Kredyt dla osób zajmujących się sprzedażą zarówno hurtową, jak i detaliczną. Napędzasz gospodarkę sprzedając ludziom to, czego potrzebują. Sprzedajesz towar hurtowo, by inni dostarczali go bezpośrednio. Twoja płynność nie może zostać zaburzona. Skontaktuj się z nami.

OPIS Z CMS

Profesjonaliści

Kredyt dla wybranych zawodów np. prawników, lekarzy. Wykonujesz zawód, w którym inni powierzają Ci własne dobro. W takim przypadku, jeśli chodzi o finanse, musisz czuć się bezpiecznie. Biorąc pod uwagę trudność wykonywanego zawodu, otrzymasz profity w postaci łatwych i szybkich środków dodatkowych.

Kredyty

Kredyt gotówkowy

Przeznaczony jest dla osób mających cele, marzenia, które chcą realizować nie posiadając kapitału jednorazowego do ich finalizacji. Kredyt gotówkowy pozwoli na ich realizację. Jednocześnie pozwoli w miarę możliwości na spłatę zobowiązania w dłuższym, dogodnie dobranym okresie.

Kredyt dla spółek

Kredyt tego typu wspiera przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na prowadzenie firmy w formie spółki - czasem dobrowolnie, a czasem z przymusu, jakie nakłada na nich prawo. Nie znaczy to, że nie możemy liczyć na finansowanie z uwagi na wybraną formę. Wychodzimy temu naprzeciw.

Konsolidacja kredytów / chwilówek

Kredyt, który pozwoli na uporządkowanie zobowiązań, które nie do końca pozwoliły nam poprawić swoją sytuację finansową. Możemy w porę naprawić kondycję własnego budżetu, póki nie jest za późno. Zbierzmy wszystkie niekorzystne zobowiązania i zamieńmy w jedno, na przejrzystych i dogodnych warunkach.

Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości

Kredyt przeznaczony dla osób, które pragną zakupić mieszkanie/dom. Dla wszystkich, którzy chcą przejść na swoje! Taki kredyt pozwoli Ci na realizację marzeń o własnych czterech ścianach, rozłożenie kredytu na długi okres i dostosowanie rat do własnych możliwości. 

Kredyty