Panorama Warszawy
Księgowość
Księgowość
Księgowość
Księgowość

Księgowość

PROFESJONALNA OBSŁUGA W ZAKRESIE KSIĘGOWOŚCI

Naszym celem jest profesjonalna obsługa podmiotów gospodarczych i osób fizycznych w zakresie księgowości. Świadcząc usługi na rzecz różnych podmiotów, z zakresu spedycji, handlu i usług, zdobyliśmy duże doświadczenie oraz wypracowaliśmy własne sposoby współpracy z klientem.

LICENCJE PAŃSTWOWE

Nasi księgowi posiadają kierunkowe wykształcenie, bogatą praktykę zawodową. Posiadamy udokumentowane członkostwo w Stowarzyszeniu Głównych Księgowych w Polsce oraz Licencje Ministerstwa Finansów. To czyni nas w pełni przygotowanymi do prowadzenia kompleksowej obsługi księgowej firm będących na ryczałcie, książce przychodów i rozchodów oraz na pełnej księgowości.

USŁUGI SZYTE NA MIARĘ I RYNKOWY REFLEKS

Biuro rachunkowe, a w nim nasi księgowi, nie tylko obliczą Twoje świadczenia społeczne, zajmą się deklaracjami podatkowymi i sporządzaniem sprawozdań finansowych. Na Twoje życzenie opracujemy politykę rachunkowości, plan kont, przygotujemy raporty finansowe, aby łatwiej było zarządzać Ci firmą.

Perfekcyjni, znający bardzo dobrze przepisy, rzetelni, bardzo skrupulatni i poukładani - tacy księgowi będę pracować właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj: dobre Biuro Rachunkowe uchroni Cię od niepotrzebnego ryzyka!

Księgowość
Oferta

Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.
Kontakt